Kontakt

Pralnia WashPro

KLIF Agnieszka Jesionka

NIP 8551487077

 

WashPro Oddział WOLIN

ul. Kolejowa 6b

72-510 Wolin, Polska

 

WashPro Oddział SZCZECIN

ul. Rudzika 24

72-779 Szczecin, Polska

 

WashPro Oddział MIĘDZYZDROJE

Promenada Gwiazd 34a
72-500 Międzyzdroje, Polska

 

WashPro Oddział STARGARD

ul. Wojska Polskiego 27

73-110 Stargard, Polska

 

WashPro Oddział KOSZALIN

Fabryka Guzików Mucha

ul. Okienna 4

75-202 Koszalin, Polska

 

WashPro Oddział BERLIN

Jahnstr. 8

12347 Berlin, Niemcy

 

WashPro Oddział ZINNOWITZ

Dünenstraße 2

17454 Seebad Zinnowitz, Niemcy

 

 

 

 

 

Tel.  +48 91 469 60 12 

Tel.  +48 91 469 60 12 

Tel.  +48 91 469 60 12 

Tel.  +48 91 469 60 12 

 

biuro@washpro.eu

Biuro czynne:

od godz. 9:00 do godz. 17:00

Pralnia czynna poza sezonem:

od godz. 8:00 do godz. 20:00 

Pralnia czynna w sezonie:

24 H

Pierzemy między innymi w miejscowościach:

 

Świnoujście, Szczecin, Stargard, Kołobrzeg, Kołczewo, Kamień Pomorski, Goleniów, Koszalin, Berlin, Ahlbeck, Heringsdorf, Rostock, Zinnowitz

 

 

Sprzedaż:   
Produkcja:     
Reklamacje: 
Faktury

i płatności:

 

E-mail:

 

 

Tel.  +48 91 469 60 12 

Tel.  +48 91 469 60 12 

Tel.  +48 91 469 60 12 

 

Tel.  +48 91 469 60 12 

 

biuro@washpro.eu

 

 

 

Sprzedaż:   
Produkcja:     
Reklamacje: 
Faktury i płatności:

 

E-mail:

Pralnia Międzyzdroje Wolin

Galeria

Cennik

Pobierz nasz cennik 

w formacie PDF

WashPro w liczbach:

3

Pierzemy w 3 krajach

- Polsce, Niemczech i Danii

300 ton

Ton prania

miesięcznie

2 500 000

Sztuk wypranej

pościeli w roku

365 dni

Czynne 365 dni

w roku

1 000 000 zł

Polisy

ubezpieczeniowej

300

Zadowolonych

Klientów

25 000

Obsługiwanych łóżek

w obiektach 

2 %

Jedyne

2% reklamacji

Oferujemy usługę ShareWash. Usługa ta świadczona przez pralnie polega na dostarczeniu prania do obiektu wg zamówienia z magazynu pralni. Pralnia posiada stany magazynowe dla kilku tysięcy łózek. Oferujemy rental (wypożyczanie) pościeli i ręczników dla obiektów serwisowanych przez WashPro. Dostarczamy zawsze świeże i dobrej jakości pościel i ręczniki, która jest szyta dla naszej pralni. W dostawach brak jest opóźnień, zamian i plam.

Kontrola poprzez RFID (chip system). Pralnia posiada zakupiony system RFID (czipów). Każdy wózek z praniem przejeżdża przez bramkę podobną do tych na lotniskach. Bramka zaczytuje każdy chip zamontowany w pościeli i ręcznikach w 3 sekundy. System wprowadza całkowitą kontrolę pod względem wejścia/wyjścia prania do/z magazynu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, klient ma 99% kontrolę nad praniem, które do niego wyjechało i wróciło.

 

Pobierz nasz cennik 

w formacie PDF

Korzyści dla klientów z RFID

- w przypadku liczenia prania przez pokojowe – czas ok. 10 sekund na wózek prania

- kontrola przyjmowanego i wydawanego prania w 99 %

- natychmiastowe stany magazynowe dostępne on-line

Pralnia Międzyzdroje Wolin

Dlaczego mamy wyższe ceny usług pralniczych niż konkurencja?

 

Płacisz nam za Twój spokój. Masz tańszą pralnie? Cena wpływa na jakość. Pomyśl ile razy zawiodła Cię pralnia, ile razy denerwowałeś się, że nie masz prania na czas, lub towar dostarczony do Ciebie nie był Twoją własnością. Na ile wyceniłbyś Twoje kłopoty, nie wynajęty pokój, reklamację od gości, dłużej zostające osoby sprzątające? Pomyśl ile razy w ciągu roku wiązało to się z Twoimi kłopotami. 

Gwarancja jakości i polisa.

 

Nie boimy się odpowiedzialności. W przypadku nieprawidłowego wykonania kontraktu posiadamy polisę na 500 000 zł. Ile moglibyśmy za te pieniądze kupić pościeli? Bardzo dużo. Zakup tak dużej polisy wiąże się z pewnością, że to co robimy jest pewnym interesem. Jesteśmy nie tylko pralnią, ale Twoim partnerem. WashPro Polska posiada w magazynie dostępną pościel dla wypożyczenia w ilości 5 000 kompletów. Wystarczy dla 25 dużych obiektów noclegowych.  

Industry 4.0.

 

WashPro Polska wpisuje się w najnowszym trend rewolucji przemysłowej XXI wieku, która łączy dane zbierane w czasie rzeczywistym  i przetwarza je w procesach prania. Mamy profesjonalny zakład pralniczy, w pełni zautomatyzowany, w którym pracownicy jedynie nadzorują procesy. Klienci połączeni z zakładem w sieć w chmurze, mają przez 24h dostęp do monitorowania aktualnego statusu swojego zlecenia.
 

Park maszynowy – jest czym się chwalić.

 

Mamy jeden z najdłuższych magli na świecie. Jest to maszyna z 4 wałami, o łącznej długości prasowania - 4 800 cm. Pranie pierzemy w pralnicach, które otrzymują 3 rodzaje wody – surową, zmiękczoną oraz podgrzaną poprzez słońce. Nie suszymy prania. Cały proces skróciliśmy do minimum i jako pierwsi wyeliminowaliśmy suszenie w technologii prania. Posiadamy nowe specjalistyczne samochody przystosowane do transportu prania.   

Dostawa.

 

Dostawy 24h na dobę, 7 dni w tygodni –zawsze na czas, zawsze Tak jak Ci pasuje – dostarczamy pranie w czasie, który jest dla Ciebie idealny.

 

Firma działa w obszarach: 

 

-WashPro: logistyka i pranie pościeli dla obiektów komercyjnych

-SmartWash: system RFID  (czipy) do zarządzania dostawami, zliczania pościli i jej kontrolowania 
-ShareWash: rental (wypożyczanie) pościeli i ręczników dla obiektów serwisowanych przez WashPro
-Dystrybucja przemysłowego sprzętu pralniczego z Azji

Innowacyjność.

 

Technologia prania w WashPro Polska opiera się na doświadczeniach z największego rynku pralniczego na świecie – Azji. Budując markę WashPro Polska odwiedziliśmy wiele miejsc związanych z pralnictwem w Europie, Azji i Ameryce. Najbardziej zaimponował nam rynek chiński, gdzie obecnie jest 85 000 pralni. Słuchaliśmy uwag klientów z Polski i Niemiec. Szukaliśmy najlepszych maszyn po całym świecie. Przy projekcie WashPro Polska pracowali uznani w branży inżynierowie, naukowcy i finansiści. Po dwóch latach od koncepcji stworzyliśmy WashPro Polska. WashPro Polska połączyła chińskie maszyny, polską pomysłowość oraz niemiecką precyzję. Więcej o nas znajdziesz na naszej oficjalnej stronie Facebook.

O nas

Pralnia wodna WashPro Polska – zapraszamy do naszych punktów w Szczecinie, Stargardzie, Wolinie i Międzyzdrojach

 

WashPro Polska to przemysłowa pralnia wodna wprowadzająca innowacyjne rozwiązania w dziedzinie usług pralniczych. Działamy głównie jako pralnia dla hoteli, gdzie niezbędna jest czysta pościel oraz ręczniki. Obsługujemy klientów zarówno na terenie Polski, jak i Niemiec – nasze zakłady pralnicze rozmieszczone są w północnej części obydwu tych krajów. Jeśli interesuje Cię pralnia w takich miastach jak Szczecin, Świnoujście, Kołczewo, Kamień Pomorski czy Stargard, to właśnie tam znajdują się nasze zakłady. Mieścimy się także w Wolinie, Międzyzdrojach, Goleniowie, Kołobrzegu i Koszalinie. Dzięki temu możemy świadczyć usługi klientom w całej północno-zachodniej części kraju. Nasza pralnia chemiczna realizuje usługi szybko i profesjonalnie, dbając o każdego klienta. Charakteryzuje nas ogromne zaangażowanie oraz wysoka jakość usług. Zależy Ci na terminowym i rzetelnym wykonywaniu zleceń? Nasza pralnia dla hoteli z pewnością spełni Twoje oczekiwania – zapraszamy.

 

Chemiczna pralnia WashPro Polska działa w obszarach:  

 

WashPro: logistyka i pranie pościeli dla obiektów komercyjnych

SmartWash: system RFID  (czipy) do zarządzania dostawami, zliczania pościeli i jej kontrolowania
ShareWash : rental (wypożyczanie) pościeli i ręczników dla obiektów serwisowanych przez WashPro

Dystrybucja przemysłowego sprzętu pralniczego z Azji

 

Nasza pralnia to przede wszystkim innowacyjne podejście

 

Technologia prania w WashPro Polska opiera się na doświadczeniach z największego rynku pralniczego na świecie – Azji. Budując markę WashPro Polska, odwiedziliśmy wiele miejsc związanych z pralnictwem w Europie, Azji i Ameryce. Najbardziej zaimponował nam rynek chiński, gdzie obecnie jest 85 000 pralni. Słuchaliśmy także uwag klientów z Polski i Niemiec. Szukaliśmy najlepszych maszyn po całym świecie, co gwarantuje, że każda nasza pralnia jest doskonale wyposażona. Przy projekcie WashPro Polska pracowali uznani w branży inżynierowie, naukowcy i finansiści. Po dwóch latach od powstania koncepcji stworzyliśmy WashPro Polska – firma połączyła chińskie maszyny, polską pomysłowość oraz niemiecką precyzję. Dzięki temu możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że każda nasza chemiczna pralnia świadczy usługi na najwyższym poziomie. Jeśli zatem pralnia, to tylko WashPro Polska. Więcej o nas znajdziesz na naszej oficjalnej stronie Facebook.

 

Park maszynowy – jest czym się chwalić

 

Nasza pralnia wodna przystosowana jest do świadczenia usług na szeroką skalę. Mamy jeden z najdłuższych magli na świecie. Jest to maszyna z 4 wałami o łącznej długości prasowania 4 800 cm. Dla zwiększenia efektywności pierzemy w pralnicach, które otrzymują 3 rodzaje wody – surową, zmiękczoną oraz podgrzaną przez słońce. Nie suszymy prania. Cały proces skróciliśmy do minimum i jako pierwsi wyeliminowaliśmy całkowicie suszenie w technologii prania. Posiadamy flotę nowych specjalistycznych samochodów przystosowanych do transportu prania, dzięki czemu każda nasza pralnia może świadczyć usługi firmom spoza miast, takich jak Szczecin, Świnoujście, Kołczewo, Kamień Pomorski czy Stargard.    

 

Gwarancja jakości i polisa

 

Nie boimy się odpowiedzialności. W przypadku nieprawidłowego wykonania kontraktu posiadamy polisę na 500 000 zł. Ile moglibyśmy za te pieniądze kupić pościeli? Bardzo dużo. Zakup tak dużej polisy wiąże się z pewnością, że to, co robimy, jest stabilnym interesem. Jesteśmy nie tylko pralnią, ale także Twoim partnerem. WashPro Polska to nie tylko pralnia – posiadamy w magazynie dostępną do wypożyczenia pościel w ilości 5 000 kompletów. Wystarczy dla 25 dużych obiektów noclegowych.   

 

Industry 4.0

 

WashPro Polska wpisuje się w najnowszy trend rewolucji przemysłowej XXI wieku, która łączy dane zbierane w czasie rzeczywistym i przetwarza je w procesach prania. Mamy profesjonalny, w pełni zautomatyzowany zakład pralniczy, w którym pracownicy jedynie nadzorują procesy. Klienci połączeni z zakładem poprzez sieć w chmurze mają przez 24h dostęp do monitorowania aktualnego statusu swojego zlecenia. To wszystko dostępne jest np. w takim mieście jak Szczecin – chemiczna pralnia przyszłości ma jednak znacznie szerszy zakres działania.

 

Dlaczego mamy wyższe ceny usług pralniczych niż konkurencja?

 

Płacisz nam za Twój spokój. Masz tańszą pralnię? Cena wpływa na jakość. Pomyśl, ile razy zawiodła Cię pralnia, ile razy denerwowałeś się, że nie masz prania na czas lub towar dostarczony do Ciebie nie był Twoją własnością. Na ile wyceniłbyś Twoje kłopoty, niewynajęty pokój, reklamację od gości, dłużej pracujące osoby sprzątające? Pomyśl, ile razy w ciągu roku wiązało się to z Twoimi kłopotami. No właśnie… Nie pozwól na to, by Twoja pralnia Cię zawiodła i wybierz najlepszą z opcji dostępnych w Szczecinie i okolicy.

 

Dostawa

 

Dostawy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu – zawsze na czas, zawsze Tak jak Ci pasuje – dostarczamy pranie w czasie, który jest dla Ciebie idealny.

 

Pralnia Międzyzdroje Wolin
Pralnia Międzyzdroje Wolin

Transport

Transport odbywa się specjalistycznymi samochodami, na wózkach, a pranie jest foliowane.

Pralnia Międzyzdroje Wolin

Środowisko

Dbamy o środowisko. Wodę do pralek podgrzewamy wykorzystując energię z kolektorów słonecznych.

Pralnia Międzyzdroje Wolin

Ubezpieczenie

Posiadamy polisę ubezpieczeniową

na 500 000 zł. Jeżeli pranie zagubimy lub zniszczymy odkupujemy pranie bez zbędnej zwłoki.

 

Pierzemy dla Ciebie

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się pralnią w rejonie.

Pierzemy dla Ciebie

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się pralnią w rejonie.

Pralnia Międzyzdroje Wolin
Pralnia Międzyzdroje Wolin

PL | ENG | DE

 +48 91 469 60 12 

 +48 91 469 60 12

Zaloguj się 

ZAMKNIJ

Podpisz umowę do 30 marca 2019 na chipowanie (RFID)

w cenie 3,50 zł za sztukę – opłata jednorazowa.

 

RFID = brak liczenia prania

RFID = brak zamian

RFID = foto uszkodzonych sztuk

RFID = 100% remanent

Podpisz umowę do 30 marca 2019 na chipowanie (RFID)

w cenie 3,50 zł za sztukę – opłata jednorazowa.

 

RFID = brak liczenia prania

RFID = brak zamian

RFID = foto uszkodzonych sztuk

RFID = 100% remanent

 

 

Pranie maseczek i odzieży roboczej

 

Usługę możemy wykonać w ciągu 3 godzin.

ZAMKNIJ

Zadzwoń +48 606 600 170

Pralnia Szczecin - WashPro
Copyright ©
WashPro 2021

Created by BezPoprawek